Strona Główna
AKTUALNOŚCI
Poniedziałek, 25 marzec 2019 r.
02.02.2016
29 stycznia 2016 roku był ostatnim dniem służby w mundurze dla pięciu żołnierzy Brygady Wsparcia Dowodzenia WKP-W. Na rozstanie z armią zdecydowali się żołnierze dowództwa brygady i kompanii zabezpieczenia.

 

 

               Wczesnym rankiem, w piątek, 29 stycznia, Dowódca BWD WKP-W udał się do Koszar Bałtyckich, aby tam w budynku kompanii zabezpieczenia pożeganać trzech podoficerów kończących w tym dniu służbę wojskową. W obecności kadry oraz pracowników wojska pułkownik Król podziękował za lata spędzone w naszej brygadzie. Odchodzącym do rezerwy, starszemu chorążemu sztabowemu Adamowi Słowiejko, młodszemu chorążemu Zenonowi Zychowi i plutonowemu Dariuszowi Chojarskiemu podziękowania złożył także ich bezpośredni przełożony, kpt. Dariusz Czajkowski.

 

 

             Kolejnych dwóch żołnierzy dowódca brygady pożegnał już w koszarach dowództwa w Stargardzie. Za służbę w dowództwie podziękował majorowi Jerzemu Graczykowi oraz chorązmu Rafałowi Ludtke, którzy również postanowili zakończyć swoją służbę wojskową. Koledzy odchodzących wręczyli im pamiątkowe upominki a dowódca wręczył pamiątkowe ryngrafy i podziękowania.

 

 

           Życzymy powodzenia w nowej rzeczywistości oraz spełnienia założonych sobie celów.

 

 

 

 

 

kpt. Tomasz Bryła